Jak to funguje?

Naší specializací je nájemní bydlení v Plzni. Pocházíme odsud, dokonale rozumíme místnímu trhu a k tomu se můžeme opřít o široký tým časem prověřených spolupracovníků. Dokážeme přesně odhadnout potenciál nemovitosti a naplno jej rozvinout. Aktuálně spravujeme portfolio v hodnotě přesahující 70 milionů korun. Více než 60 % nemovitostí, které provozujeme, zároveň také vlastníme.

Otázky a odpovědi

Proč Plzeň?

Plzeň, jako 4. největší město, nabízí ideální poměr mezi kupní cenou a výškou nájemného. V městech jako Praha nebo Brno jsou dnes nemovitosti tak drahé, že pokud dosáhnete výnosu z 4 %, budete rádi. Oproti tomu v Plzni dokážeme zajistit minimální výnos 7 %, většinou i vyšší. A poptávka po kvalitním nájemním bydlení zde dlouhodobě převyšuje nabídku. Navíc odsud pocházíme, dokonale rozumíme jednotlivým čvrtím a místnímu trhu. K tomu všemu se tu můžeme opřít o široký tým časem prověřených spolupracovníků.

Proč jen rezidenční nemovitosti?

Nájemní bydlení uspokojuje základní lidskou potřebu a narozdíl od komerčních pronájmů tolik nepodléhá ekonomickým cyklům. V případě krize se společnosti dostanou do finančních problémů a obchodní a kancelářské prostory se tak začnou vyprazdňovat. Oproti tomu v rezidenční nemovitosti, pokud byla vybrána ve správné lokalitě, se bude maximálně mírně snižovat cena za nájem.

Adresa

Kontakt

Brown Asset Management
Kolektiv Hub
Kopeckého sady 329/8
301 00 Plzeň 3

jakub@koreis-brown.cz

IČO: 02707721