Září 2017

Končíme s Airbnb
Opravdu to dále nešlo. I přes velmi slušnou obsazenost jsme se rozhodli skončit. Hlavní důvodem je vysoké časové zatížení. A jelikož na plzeňském trhu soupeříte s konkurencí především nízkou cenou, najatého správce bychom neuživili. Byt jsme během dvou týdnů dlouhodobě pronajali.

Začínáme s rekonstrukcemi
První jsou na řadě garsonky v Lobezské a Čechově ulici. Jdeme opravdu až na cihlu. Rušíme plyn, taháme nové rozvody elektřiny, vody a odpadů, izolujeme stropy, bouráme a zase stavíme. Poprvé si rekonstrukce řídíme sami. Dali jsme dohromady partu zkušených a prověřených řemeslníků a koordinujeme návaznost prací. Slibujeme si od toho větší kontrolu nad kvalitou provedení a mírné snížení nákladů.

Největší investice
A to nejlepší nakonec. Narazili jsme v nabídce na nový bytový dům, ještě ten den jsme si jej zarezervovali a teď dotahujeme do konce financování. Jedná se o naši zatím největší investici. Plánujeme vybudovat 14 nových bytů s balkony, výtah a parkovací stání ve dvoře. V ideálním případě začneme s pracemi na začátku příštího roku.