Srpen 2017

Bytový dům Plovární 14
Během srpna jsme dokončili zbylé tři byty a za týden je obsadili nájemci. Dům v Plovární je pro nás v řadě věcech nový. Poprvé jsme dva byty vybavovali na míru pro nájemce. A u dalšího jsme nájemkyni vyšli vstříc ještě výrazněji. Protože o byt projevila zájem už během rekonstrukce, položili jsme na její přání na zem neopracované OSB desky namísto laminátové podlahy, kterou standardně využíváme. A musíme uznat, že byt vypadá opravdu skvěle. Jedinou otázkou je, co s povrchem udělá čas. Necháme se překvapit.

Airbnb v Čechovce
Obsazenost máme slušnou, ale často se potýkáme s někdy až nesmyslnými požadavky turistů a vysokou časovou náročností. Neházíme zatím flintu do žita, ale v polovině září vyhodnotíme, zda dál pokračovat.

Skupujeme ulici
To je samozřejmě nadsázka, ale k bytu v Čechovce, kde provozujeme Airbnb, jsme v té samé ulici v srpnu zarezervovali další 2 byty, které budeme rekonstruovat - jednu garsonku a jeden 3+kk. K tomu jsme našli ještě zajímavé 1+kk v Lobezské ulici. Všechny byty se chystáme kompletně zrekonstruovat a na závěr vyhodnotíme, zda si je necháme a budeme pronajímat nebo nabídneme dalším investorům.