Květen 2017

Pokračujeme se stavebními pracemi na činžovním domě v Plovární ulici v Plzni. S prvními nájemci jsme už podepsali smlouvu a budou se stěhovat v druhé polovině července. Protože chtějí mít se stěhováním co nejmenší starosti, budeme pro ně byty i zařizovat.

V Masarykově ulici v Plzni na Doubravce jsme před měsícem koupili dva byty 1+kk a pustili se do kompletní rekonstrukce. Tím, že se nám povedlo koupit obě jednotky v jednom domě, si slibujeme snížení nákladů, především díky efektivnějšímu využití technologických přestávek, kdy se v jednom z bytů nebude moci pracovat a dochází tak ke zbytečnému zpoždění. Na byty jsme již během výstavby dokázali najít konkrétního kupce. V rámci obchodu si od něj byty zpětně pronajmeme a zaručíme mu tak stálý příjem bez starostí. Víme, že díky naším zkušenostem se správou dokážeme eliminovat neobsazenost a udržet byty v dobrém stavu.

Na stavební úřad jsme podali žádost o stavební povolení na nástavbu domu v Plachého ulici. Pokud vše půjde podle plánu, začneme se stavbou v září. Dům dorovnáme do výšky sousedních budov.